Yet Another Related Posts Plugin v3.0.5 - en to et translation catalogue (81 entries)

en: Related Posts (YARPP)
et: Seotud ametikohta (YARPP)

en: Related Posts
et: seotud ametikohta

en: %f is the YARPP match score between the current entry and this related entry. You are seeing this value because you are logged in to WordPress as an administrator. It is not shown to regular visitors.
et: % f on YARPP mängu punktisumma vahel senise kande ja seda kirjet. Näete seda väärtust, sest olete sisse logitud WordPress ülemana. Ei ole tõestatud, et regulaarne külastajad.

en: Related posts brought to you by <a href='%s'>Yet Another Related Posts Plugin</a>.
et: Nimekiri seotud ametikohta Plugin pakutakse teile <a href='%s'> YARPP </ a>.

en: The MyISAM check has been overridden. You may now use the "consider titles" and "consider bodies" relatedness criteria.
et: MyISAM kontroll viidi läbi. Nüüd saate kriteeriumitele sarnasus "kohta päiseid" ja "kaardid teksti."

en: YARPP's "consider titles" and "consider bodies" relatedness criteria require your <code>%s</code> table to use the <a href='http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/storage-engines.html'>MyISAM storage engine</a>, but the table seems to be using the <code>%s</code> engine. These two options have been disabled.
et: Kasutades võimalusi YARPP "päiseid" ja "Mõtle tekst" eeldab, et oma laua <code>% s </ code> kasutatud mootori <a href = 'http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en / panipaik engines.html "> MyISAM </ a>, kuid tabelis kasutab mootor ilmselt <code>% s </ code>. Need kaks võimalust on keelatud.

en: To restore these features, please update your <code>%s</code> table by executing the following SQL directive: <code>ALTER TABLE `%s` ENGINE = MyISAM;</code> . No data will be erased by altering the table's engine, although there are performance implications.
et: Et taastada neid funktsioone, palun muutke oma laua <code>% s </ code> järgmise SQL e: <code> ALTER TABLE `% s` ENGINE = MyISAM; </ code> <br /> Kui tabeli andmed ei tohiks jagada, kuid seal võib olla tagajärjed.

en: If, despite this check, you are sure that <code>%s</code> is using the MyISAM engine, press this magic button:
et: Kui vaatamata sellele võimalust, siis on kindel, et tabeli <code>% s </ code> kasutab MyISAM, klõpsa magic nuppu:

en: Trust me. Let me use MyISAM features.
et: Usu mind. Lubage mul kasutada MyISAM.

en: The YARPP database had an error but has been fixed.
et: YARPP andmebaas sisaldas vigu, kuid neid parandada.

en: The YARPP database has an error which could not be fixed.
et: YARPP andmebaas sisaldab viga, mida ei saa parandada.

en: do not consider
et: mitte lugema

en: consider
et: arvestama

en: consider with extra weight
et: ravitud lisaraskusega

en: Yet Another Related Posts Plugin Options
et: Valikud YARPP

en: "The Pool"
et: <em>Sisu</em>

en: "The Pool" refers to the pool of posts and pages that are candidates for display as related to the current entry.
et: <em>Sisu</em> mõista kui sõnumite ja lehed, mis on kandidaatide sõelumine ploki seotud kirjete kogum.

en: Disallow by category:
et: Kategooriate välistamine:

en: Disallow by tag:
et: Ära näita tags:

en: Show password protected posts?
et: Näita sõnumeid, mis on parooliga kaitstud?

en: Show only previous posts?
et: Näita ainult eelnevaid postitusi?

en: "Relatedness" options
et: sarnasus kriteeriumid

en: more&gt;
et: rohkem&gt;

en: Match threshold:
et: Sarnasus künnis:

en: Titles:
et: Sõnumid:

en: Bodies:
et: tekstid:

en: Tags:
et: tags:

en: Categories:
et: Kategooriad:

en: Cross-relate posts and pages?
et: Kas rist linkida lehekülgedele ja postitused?

en: When the "Cross-relate posts and pages" option is selected, the <code>related_posts()</code>, <code>related_pages()</code>, and <code>related_entries()</code> all will give the same output, returning both related pages and posts.
et: Kui valitud on "teha rist linkida lehekülgedele ja postitused?" Funktsioon <code> related_posts () </ code>, <code> related_pages () </ code> ja <code> related_entries () </ code> väljund samad, sisaldavad ja lehed ja postitused

en: Display options <small>for your website</small>
et: Kuvavalikud <small> oma kodulehel </ small>

en: Automatically display related posts?
et: Automaatselt kuvada seotud ametikohta?

en: This option automatically displays related posts right after the content on single entry pages. If this option is off, you will need to manually insert <code>related_posts()</code> or variants (<code>related_pages()</code> and <code>related_entries()</code>) into your theme files.
et: See valik kuvatakse automaatselt seotud ametikohta hgzvj pärast lehe sisu ühe sõnumi. Kui see on keelatud, peate käsitsi sisestada <code> related_posts () </ code> või midagi sellist (<code> related_pages () </ code> ja <code> related_entries () </ code>) oma teema .

en: Website display code example
et: Proovi kood web-site

en: (Update options to reload.)
et: (Salvesta valik reboot.)

en: Maximum number of related posts:
et: Maksimaalne arv seotud ametikohta:

en: Before / after related entries:
et: Enne / pärast <br /> seotud ametikohta:

en: For example:
et: näiteks:

en: Before / after each related entry:
et: Enne / pärast <br /> iga seotud postitus:

en: Show excerpt?
et: Vaoshoitusele?

en: Excerpt length (No. of words):
et: Kokkupuute pikkuse (sõnade arv):

en: Before / after (Excerpt):
et: Enne / pärast kokkupuudet <br />

en: Order results:
et: Sorteeri tulemused:

en: score (high relevance to low)
et: Sarnasus (kahanevas järjekorras)

en: score (low relevance to high)
et: Sarnasus (tõusev)

en: date (new to old)
et: Kuupäev (kahanev)

en: date (old to new)
et: Kuupäev (tõusev)

en: title (alphabetical)
et: Pealkiri (tähestikulises)

en: title (reverse alphabetical)
et: Pealkiri (vastupidises järjekorras)

en: Default display if no results:
et: Kuvar vaikimisi kui tühi:

en: Help promote Yet Another Related Posts Plugin?
et: Aidata edendada pistik YARPP?

en: This option will add the code %s. Try turning it on, updating your options, and see the code in the code example to the right. These links and donations are greatly appreciated.
et: See valik lisab koodi% s. Proovi see sisse lülitada, muuta valikuid ja näha näiteks koodi paremal. Need lingid ja nupud on väga oluline.

en: Display options <small>for RSS</small>
et: Vaata seaded <small> RSS </ small>

en: Display related posts in feeds?
et: Näita seotud postitused RSS?

en: Display related posts in the descriptions?
et: Näita seotud postitused kirjeldus?

en: This option displays the related posts in the RSS description fields, not just the content. If your feeds are set up to only display excerpts, however, only the description field is used, so this option is required for any display at all.
et: See valik kuvatakse seotud postitused RSS kirjeldus valdkondades, mitte ainult sisu. Kui teie sööte moodustatud kuvada ainult katkendeid, aga ainult kirjelduse välja kasutatakse, nii et see võti on nõutav mis tahes kuva üldse.

en: RSS display code example
et: Proovi kood RSS

en: Before / after (excerpt):
et: Enne / pärast <br /> katkendeid:

en: word
et: sõna

en: category
et: kategooria

en: require at least one %s in common
et: vähemalt üks % s tuleb jagada

en: require more than one %s in common
et: rohkem kui %s peab olema ühine

en: Options saved!
et: Seaded on salvestatud!

en: The higher the match threshold, the more restrictive, and you get less related posts overall. The default match threshold is 5. If you want to find an appropriate match threshhold, take a look at some post's related posts display and their scores. You can see what kinds of related posts are being picked up and with what kind of match scores, and determine an appropriate threshold for your site.
et: Mida kõrgem on sarnasus künnis, rangemad proovi ja vähem salvestab väljund.Vaikimisi künnis on 5. Kui soovite leida mõistetav künnised, katsetada mitu sõnumit. Näete, milliseid sõnumeid tulla ja millised on nende väärtused on sarnased, mis võivad määrata vastuvõetava tasemeni saidile.

en: Update options
et: Muuda seadeid

en: Do you really want to reset your configuration?
et: Tahad taastada oma seadeid?

en: Reset options
et: Reset valikuid

en: Example post
et: Näide postitus

en: day(s)
et: päeva

en: week(s)
et: kuu

en: month(s)
et: aastat

en: Show only posts from the past NUMBER UNITS
et: Näita ainult postitusi viimasest  NUMBER UNITS

en: There is a new beta (%s) of Yet Another Related Posts Plugin. You can <a href="%s">download it here</a> at your own risk.
et: Uus beeta (% s) pistik YARPP. Saate <a href="%s"> alla laadida siit </ a> omal riisikol.

en: Display using a custom template file
et: Näita kasutades kohandatud malli faili

en: Template file:
et: šabloon fail:

en: This option displays related posts at the end of each item in your RSS and Atom feeds. No template changes are needed.
et: See valik kuvatakse seotud ametikohta lõpus igale oma RSS ja Atom-vooge. Ei malli muudatused on vajalikud.

en: These are the related entries for this entry. Updating this post may change these related posts.
et: Need on seotud kanded siit. Uuendan postitus võib muutuda need seotud ametikohta.

en: Whether all of these related entries are actually displayed and how they are displayed depends on your YARPP display options.
et: Kas kõik kõnealused seotud kanded tegelikult kuvatakse ja kuidas neid kuvatakse sõltub teie YARPP kuvamise võimalused.

en: No related posts.
et: ei seotud ametikohta

en: NEW!
et: UUS!

en: This advanced option gives you full power to customize how your related posts are displayed. Templates (stored in your theme folder) are written in PHP.
et: Need täiendavad seaded teile täielikud volitused kohandada väljapaneku seotud ametikohta. Mallid (salvestatud kaustu teemasid) kirjutatud PHP.
